Oryginalne akcesoria

 

Kwintesencją Alfy Romeo jest czysto sportowy charakter, który na przestrzeni 103 lat chlubnej historii uczynił z niej prawdziwą legendę. Dlatego stworzenie akcesoriów, które harmonijnie współgrałyby z nierozerwalnym duchem Alfy Romeo, mogło okazać się niełatwym zadaniem; ale nie dla marki Mopar®. Giulietta, na przykład, może osiągnąć swój maksymalny poziom luksusu dzięki specjalnej linii akcesoriów, złożonej z elementów wykonanych z włókna węglowego, które wydobywają z niej sportowy charakter, począwszy od osłony chłodnicy aż po spojler. Ale są również tacy, którzy postrzegają Giuliettę jako towarzyszkę wolnego czasu: dlatego Mopar® oferuje również różne rozwiązania, dzięki którym na spędzenie weekendu poza domem będziesz mógł zabrać ze sobą wszystko, co potrzebne.

 

Oryginalne akcesoria Alfa Romeo

 

 

 

 

 

Oryginalne części zamienne

 

Tylko ci, którzy naprawdę znają każdy szczegół i komponent samochodu są w stanie troszczyć się o niego kompleksowo. To właśnie dlatego oryginalne części zamienne dystrybuowane przez Mopar®  pozwalają zachować niezawodność, komfort i osiągi takie, jak w chwili opuszczenia fabryki.

Oryginalne części zamienne dystrybuowane przez Mopar® są idealnym rozwiązaniem dla napraw i konserwacji samochodu, ponieważ przestrzegają tych samych specyfikacji, które są stosowane w produkcji seryjnej.
Doskonała sprawność, estetyka i maksymalne osiągi aerodynamiczne i charakterystyki konstrukcyjne oryginalnych części blacharskich gwarantują doskonałą integrację zapewniająca bezpieczeństwo

 

 

 

Oryginalne części zamienne Alfa Romeo

 

 

 

 

 

 

Akcesoria Life Style

 

Prawdziwy „Alfista” nie boi się pokazywać swoich pasji, dlatego Mopar® pomyślał o stworzeniu kolekcji inspirowanej wartościami, które charakteryzują markę już z samej definicji. „Performance”, to linia poświęcona tym, którzy nie rezygnują ze sportowego charakteru, zarówno w środku jak i na zewnątrz samochodu, ubierają się z fantazją, a do pisania używają na przykład szykownego pióra „Officina 4 Tempi”. Do wyboru jest też „Style”, linia kierująca się wykorzystaniem form i materiałów w poszukiwaniu wyrafinowanego designu. „Technology” to kolekcja gadżetów wykonanych z włókna węglowego, takich jak zegarek kwarcowy Locman, czy z ekologicznej gumy, jak na przykład pasek lub portfel z logo marki. Różne modeliki samochodów wchodzą w skład linii „Passion”, natomiast linia „Heritage” opowiada o stuletniej historii Alfy Romeo za pośrednictwem kultowych gadżetów i nadruków w klasycznym stylu vintage.

 

Oryginalne akcesoria Alfa Romeo LifeStyle

 

Pobierz katalog akcesoriów Alfa Romeo Life Style