Nowoczesna sieć dealerska Alfa Romeo, BMW,  Skoda, Fiat, Lancia, Jeep

Nowoczesna sieć dealerska

Obecnie firma prowadzi usługi na terenie siedmiu obiektów tworząc w obrębie Śląska największą, nowoczesną autoryzowaną sieć handlowo - usługową dla Marek: Skoda, Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep i Fiat Samochody dostawcze, a także serwis Chrysler i Dogde. Salony Sprzedaży oraz stacje serwisowe dysponujące nowoczesnym zapleczem technicznym wraz z podległymi filiami i subdealerami są zlokalizowane w Katowicach, Gliwicach, Pszczynie oraz Goczałkowicach.

Salon Alfa Romeo Ganinex Gazda Group

Salon Alfa Romeo Ganinex Gazda Group

Mieści się w Katowicach przy al. Roździeńskiego 170, Gliwicach przy ul. Pszczyńskiej 306 oraz w Pszczynie przy ul. Bielskiej 31c.

Salon Alfa Romeo Ganinex Gazda Group

Komfortowe miejsce

Stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach marki Premium, zarówno pod kątem wyposażenia jak i wykorzystania przestrzeni, by zapewnić jak najlepszą atmosferę.

 

 

Wyznaczanie standardów salonu  Alfa Romeo Ganinex Gazda Group

Wyznaczanie standardów

Salon Alfa Romeo wyznacza standardy najwyższe standardy obsługi i zapewnia wykwalifikowaną kadrę specjalistów

Zespół Alfa Romeo Ganinex Gazda Group

Nasz zespół

To wykwalifikowana grupa najlepiej wyszkolonych inżynierów, techników, specjalistów - to profesjonalni doradcy w zakresie sprzedaży Nowych pojazdów Alfa Romeo, Kredytów, Ubezpieczeń i Leasingu oraz profesjonalny i najlepiej wyposażony zespół techniczny obsługujący Serwis. Dla Państwa dążmy do doskonałości poprzez ciągłe szkolenia naszych umiejętności.

Oferta Alfa Romeo Ganinex Gazda Group

Oferta

W ofercie Ganinex Gazda Group znajdują się nowe samochody Alfa Romeo, samochody używane, autoryzowany serwis mechaniczny oraz oryginalne części i akcesoria. Oferujemy kompleksową i profesjonalną obsługę posprzedażną

 

 

Alfa Romeo Ganinex Gazda Group

Katowice
al. Roździeńskiego 170
tel. 32 351 27 50
e-mail: salon_katowice@ganinex.com

 

Pszczyna
ul. Bielska 31c
tel. 32 210 10 00
e-mail: salon_pszczyna@ganinex.com

 

Gliwice
ul. Pszczyńska 306
tel. 32 230 17 30
e-mail: salon_gliwice@ganinex.com